TIMEX Filtrasyon ve Su Sistemleri

TIMEX Filtrasyon ve Su Sistemleri
TIMEX Filtrasyon ve Su Sistemleri

TIMEX Filtrasyon ve Su Sistemleri filtrasyon sektöründe Dünya’nın önde gelen üreticilerinden biri olmayı başarmış ve profesyonel hizmet anlayışı ile 1988 yılından beri hizmet vermektedir. Birbirinden farklı özelliklere sahip suların filtrasyonu için çok çeşitli çözümlere sahip olan TIMEX, Ar&Ge altyapısı sayesinde karşılaşılabilecek değişik uygulamalarda da alternatif çözümler sunabilecek kapasitededir.

TIMEX belediyelerce tesis edilen içme suyu ve atık su sistemleri, soğutma suları, derin kuyu suları, proses suları, fabrika atığı sular, sulama suları ve enjeksiyon suları gibi uygulamalarda da her geçen gün adını daha büyük projelere yazmaktan kıvanç duymaktadır.

10.000 m²’lik üretim tesisinde son teknolojiye sahip makinelerle üretim yapan TIMEX, alanında uzman, eğitimli çalışanları ile tüm prosesleri şirket bünyesinde gerçekleştirmektedir. Ayrıca ASME U Sertifikasına sahip firmamız özel mühendislik çözümleri sunmaktadır.

Ürünlerinin bulunduğu belediyeler, otomotiv, tekstil, plastik, petrokimya, gıda, kâğıt, çimento ve diğer birçok sektörde TIMEX güvenilir ve sağlam bir marka olmayı başarmış ve hak ettiği değere kavuşmuştur.

Scroll to Top