STF Akıllı Sulama Sistemleri

STF Akıllı Sulama Sistemleri
STF Akıllı Sulama Sistemleri

Mezopotamya ve Eski Mısır’a kadar dayanan ‘tarımda sulama’ bugünün teknolojisi ve teknikleri ile birleşerek kaliteli, verimli, sağlıklı ve çiftçinin yüzünü güldüren sistemlere kavuşmuştur.

STF Sulama Sistemleri 2005 tarihinden bu yana verimsiz toprakları beslemek ve yetersiz yağışları desteklemek üzere Ar-Ge destekli Dünya standartlarında kaliteli üretim anlayışı, kullanımı kolay ve estetik tasarımları ile damla sulama boruları, filtre sistemleri, sprink sulama sistemleri ve plastik ek parçalarını imal etmekte ve çiftçinin kullanımına sunmaktadır.

Genç, dinamik ve deneyimli kadrosu ile çok kısa zamanda yurt içinde ve yurt dışında sektörün vazgeçilmezlerinden olan STF Sulama Sistemleri, üretimdeki kalitesini hizmetine de taşımayı başarmıştır.

Yurt içi ve yurt dışında geniş bayii ağı ile müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi ilke edinmiş STF Sulama Sistemleri, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak amacıyla sorunsuz çözümler üretmek konusunda araştırmalarına devam ederek ve teknolojik gelişmeleri takip ederek sulama sektörünün gelişimine katkıda bulunmaya ve çiftçilere sorunsuz ürünler sunarak onları mutlu etmeye devam edecektir.

STF ürünleri TSE, ISO 9001 – 2000 ve CE Kalite Yönetim Standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Scroll to Top