Özdoğan Plastik

Özdoğan Plastik
Özdoğan Plastik

32 yıllık deneyimi ile sektöründe lider plastik boru üreticilerinden biri olan ÖZDOĞAN Plastik, SUNPİPE markası ile tarımsal sulama, altyapı ve üstyapı olmak üzere üç temel iş alanında faaliyet göstermektedir. Bugün, Türkiye’nin en kaliteli yağmurlama başlıkları, yağmurlama sulama ek parçaları ve damlama sulama ürünleri ÖZDOĞAN PLASTİK tarafından üretilmektedir.

ÖZDOĞAN Plastik, üretim ve diğer faaliyetlerini, İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi ve Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki toplam 20.000 metrekarelik tesislerinde sürdürmektedir. Üretim kapasitesini arttırmak için ikinci üretim tesisini Şanlıurfa’da açan ÖZDOĞAN Plastik, Afrika, Balkanlar ve Ortadoğu pazarında 30’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Gelişen üretim teknolojilerine yatırım yapan ve üretimine uygulayan ÖZDOĞAN Plastik toplam 50 işçi, mühendis ve çalışanı ile ülkemize istihdam yaratmaktadır.

ÖZDOĞAN Plastik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; Tarımsal Sulama ;Yağmurlama Boruları, Sulama Vanaları ve Damlama Sulama Boruları, Altyapı ürün grubunda Koruge boruları, Polietilen Boruları, PVC Drenaj Boruları, HDPE Telekomünikasyon Data Boruları, Üstyapı ürün grubunda PPRC sıhhi tesisat boruları ürün grubunda üretmektedir. 2015 yılında uzun ar-ge çalışmaları sonucunda yağmurlama sulama vanaları üretimine başlayan ÖZDOĞAN Plastik, inovatif ürünlerini müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

ÖZDOĞAN Plastik; ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve TSE sertifikaları ile belgelendirilmiştir.
Yatırımlarını durmaksızın sürdüren ÖZDOĞAN Plastik, dünya şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Scroll to Top