Netafim Sulama Sistemleri Ltd. Şti.

Netafim Sulama Sistemleri Ltd. Şti.
Netafim Sulama Sistemleri Ltd. Şti.

Netafim, 1965 yılında daha sürdürülebilir bir gelecek için kurulmuş olup  bugün akıllı damla ve mikro sulama çözümlerinde dünyanın lider firması konumundadır. Dünya çapında 28 iştiraki, 17 üretim tesisi ve 4.300 çalışanıyla, 110’dan fazla ülkede küçük – büyük ölçekli üretici ve işletmelere yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Netafim Türkiye, merkez üretim tesisi Adana’da 60.000 m2 alanda yer alır. Türkiye’nin her bölgesinde aktif çalışanları, kapsamlı satış ve pazarlama aktiviteleri , her bölgede güçlü tarımsal destek ve servis olanağı sağlar. Ülke genelinde sahip olduğu 130’u aşkın bayisi ile en büyük satış ve destek ağına sahiptir.

Avrupa ve Orta Asya ülkelerine ihracatı mevcuttur.

Günümüzde Netafim, uzman tarımsal, teknik ve operasyonel destekle birlikte tarım, seralar, peyzaj ve madencilik için son teknoloji damlatıcılardan, gelişmiş otomatik sistemlere kadar çeşitli çözümler sunmaktadır. Su kaynağından bitki kök bölgesine kadar uçtan-uca çözümler sunan Netafim, mühendislik, proje yönetimi ve finansman hizmetleri ile desteklenen anahtar teslimi sulama ve sera projeleri sunmaktadır.

Netafim bugün ,damla sulama sistemleri yanında sprinkler, izleme ve kontrol sistemleri, dozlama sistemleri, filtrasyon, vanalar, ana ve tali borular ve bitki yönetimi yazılımı da dahil olmak üzere kapsamlı ürün yönetim teknolojilerini üretir ve çözüm sunar.

Netafim’in pazar lideri çözümleri, dünyanın daha az kaynak ile daha fazla büyümesine yardımcı oluyor.

Scroll to Top