İrtem Tarım Makinaları Ltd. Şti.

İrtem Tarım Makinaları Ltd. Şti.
İrtem Tarım Makinaları Ltd. Şti.

1967 yılında faaliyetlerine başlamış olan firmamız tarım makinelerinin üretimine ve bunların satışı faaliyetlerine devam etmektedir. 2017 yılı itibari ile bu yolculukta 50. yılımızı tamamlamış olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

1985 yılında Türkiye’de ilk defa pnömatik hassas ekim makinesi üretmiş olmak firmamızın övünç kaynaklarından biridir.

2005 yılında ikinci fabrikasını kurmuş olan İrtem Tarım yıllar ilerledikçe katma değeri yüksek, teknolojik ve hassasiyet gerektiren ürünleri bünyesine katmaya devam etmiştir. Bu ana kadar en bilinen ürünleri olan pnömatik hassas ekim makinesi ve şanzımanlı kombine üniversal ekim makinelerinin haricinde gübre serpme makineleri ve tamburlu sulama makinelerini de üretmeye ve çiftçimizin hizmetine sunmaya başlamıştır.

2012 yılında Hayrabolu Organize Sanayi bölgesindeki fabrikamızın da faaliyete geçmesi ile birlikte bugün 3 fabrikada ve toplam 17.000 m2 kapalı alana 140 kişilik bir kadroya sahip bulunmaktayız.

2017 yılında ürün yelpazemiz ara çapalama, susam ekim makinesi ve anıza ekim makineleri ile birlikte yedi ana ürün grubunu kapsar hale gelmiştir.

Geçmişimizden aldığımız güç, tecrübeli & dinamik ekibimiz, kıymetli tedarikçilerimiz ve müşterilerimizin güveni sayesinde çalışmalarımız ilk günkü heyecanı ile devam etmektedir.

Scroll to Top