ERHAS Boru ve Makina Ekipmanları Endüstrisi A.Ş.

ERHAS Boru ve Makina Ekipmanları Endüstrisi A.Ş.
ERHAS Boru ve Makina Ekipmanları Endüstrisi A.Ş.

ERHAS Boru ve Makina Ekipmanları Endüstrisi A.Ş. 1995 yılından bu yana tarım sektörünün ihtiyacı olan Basınçlı Sulama Sistemleri üretmektedir.

Sektöründe ülkemizin ve Dünya’nın önde gelen firmaları arasında yer alan firmamız, ürettiği ürünler ile ülkemizde ve Dünya pazarında basınçlı sulama sistemlerinin kullanılmasında, yaygınlaşmasında ve geliştirilmesinde çalışmalar yapmaktadır. Firmamız Türkiye’de oluşturduğu bayii ağı ile ürünlerini nihai tüketici olan çiftçilerimize ulaştırırken, birçok ülkede de distribütörler ve temsilciler aracılığı ile Dünya pazarında yer almaktadır.

Her geçen gün ürün yelpazesini arttıran firmamız, sulama sektörü ile ilgili yeni ürünler üretmek ve mevcut ürünleri geliştirmek için oluşturduğu Ar-Ge bölümünde yaptığı çalışmalar sonucu birçok yeniliğe imza atmıştır. Yaptığı yenilikler ile faydalı model, tasarım tescil ve patent belgelerine sahiptir. Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız, 2010 yılında kurduğu kalıp üretim tesisinde, kendi ihtiyaçlarımız olan kalıpları da üretmektedir.

Mevcut ürünleri ve yeni geliştirdiği ürünler ile yurtiçi ve yurtdışı pazar payını her geçen gün arttıran firmamız, üretim planına aldığı ürünlerin hem yurt içi pazarda hem de yurtdışı pazarlarda talep edilir konumda olmasına azami gayret göstermektedir. Sahip olduğu ISO 9001 – 2008 Etkin Kalite Yönetim Sistemi ile üretim yapan firmamız, OHSAS 18001 – İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ile de çalışanlarını eğitmekte ve iş güvenliği hakkında bilgilendirmektedir. Firmamız ürettiği ürünler ile ilgili hammaddeden başlayıp nihai ürün haline getirerek, müşteriye sunulmasına kadar ki sürecin her aşamasında ISO 14001 – Çevre Yönetim Sistemi’ne göre hareket eder. Bu firmamızın insana ve çevreye duyarlılığının önemli bir göstergesidir.

Vizyonumuz; Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz, yönetim ve üretim stratejilerimiz ışığında, ürettiğimiz ürünlerimizle Türkiye ve Dünya’da müşteri tercihlerine lider olmak.

Misyonumuz; Çalışanları, müşterileri, ürün ve hizmet tedarikçileri ile takım felsefesi çerçevesinde profesyonelce çalışarak güvenli, huzurlu, şeffaf, demokratik ve karlı bir ortam yaratmak ve sürekliliğini sağlamak.

Temel Değerlerimiz; Dürüstlük, güvenilirlik, yasal ve etik çalışma, müşteri odaklılık, kalite, sorumluluk, gizlilik, yenilikçilik, yarışmacı olmak ve takım çalışması olarak belirlenmiştir

Bu nedenle ERHAS Türkiye’de ve Dünya’da ileri ve saygın bir kuruluştur.

Scroll to Top