Derya Sulama

Derya Sulama
Derya Sulama

2005 yılında kurulan Derya Sulama Malzemeleri, organizasyon yapısını ve üretim tekniklerini hızla geliştirerek sağlıklı bir büyüme hızı ile bugün İzmir Yenişehir tesislerinde uzman kadrosu ile faaliyetine devam etmektedir.

Firmamız kısa süre içinde uzman ve deneyimli kadrosu ile PVC Boru Ek Parçaları ve Damla Sulama Sistemleri sektörünün öncü ve aranılan firması olmuştur.

3500 mt² kapalı alanda PVC içme suyu ve Damla Sulama boru ek parçaları üretmektedir. Konfeksiyon olarak Polietilen ve Koruge Ek Parçaları, ayrıca Polietilen Enjeksiyon ve Polietilen Elektrofizyon Ek Parçalarını Türk Standartlarına uygun ISO 9001 kalite sistem belgesine göre üretmeye başlamıştır.

Üstün kalite anlayışı, teknoloji konusundaki süreklilik gösteren yatırımları, modern ve dinamik yapısıyla sektörde kısa sürede saygın bir yer edinmiştir. Son teknoloji sistemlerinin olduğu üretim tesisi, deneyimli kadrosu, süreklilik kazanmış yeni teknoloji yatırımları ve tüketicisinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yeni arayışlar içinde olan Ar-Ge çalışmaları ile PVC Boru Ek Parça sektörünün ülkemizde önde gelen firmalar arasında yer alma yolundaki çalışmalarına devam etmektedir.

En son üretim tekniklerinin uygulandığı üretim hatlarında yaptığı üretimler ile sektörünün önde gelen markaları arasında yer alırken, satış sonrası müşteri hizmetlerindeki yüksek kaliteye verdiği önem ile gurur duymaktadır.

Scroll to Top