Atlantis Mühendislik Sulama Ltd. Şti

Atlantis Mühendislik Sulama Ltd. Şti
Atlantis Mühendislik Sulama Ltd. Şti

1998 yılında İstanbul’da kurulan ve sulama sektöründe faaliyet gösteren  Atlantis’in  ana faaliyet konusu Tarımsal Sulama Sistemleridir.  Atlantis, Tarımsal Sulamada Türkiye’ de  2005 yılından itibaren, bir ilki gerçekleştirerek Center Pivot ve Lineer Sulama Sistemleri’ni kendi bünyesinde üretmeye başlamıştır. Bu sistemler sayesinde binlerce dönüm arazi, zamandan, işgücünden ve kullanılan su miktarından tasarruf edilerek el değmeden sulanmaktadır.

Sektöründe lider olan Atlantis, ürün kalitesi açısından ISO 2008:9001 Belgesi, TSE Ürün Belgesi, TSE HYYB ve CE belgesi başta olmak üzere birçok kalite belgesine sahiptir. Üretmiş olduğu ürünleri tüm dünyaya satan Atlantis’in dünya genelinde birçok bayisi ve yetkili satıcısı bulunmaktadır. Anahtar teslim projelerle, ürünlerini müşterilerinin hizmetine sunan Atlantis gelişmiş teknik servis ağı ile de Süpervizörlük hizmetleri vermektedir.

Tarımın ve tarımsal mekanizasyonun gelişmekte olduğu tüm ülkelerde, Atlantis en son teknolojiyi kullandığı sulama sistemleriyle ülke pazarlarında oldukça iyi bir yere sahiptir. Tarımsal modernleşmeyi sosyal sorumluluk edinen Atlantis, bu açıdan her türlü eğitim ve danışmanlık hizmetini üreticilere ücretsiz olarak sunmaktadır.

Atlantis Türkiye’de üretime başladığı sistemleri, Türkiye çiftçisine tanıtmakla kalmamış, coğrafi bölgemiz açısından aranan bir ana tedarikçi konumuna gelmiştir. Kuzey Afrika ülkeleri, Türki Cumhuriyetler ve Orta Doğu ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Uzman kadrosuyla Atlantis; sektörün ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla proje, kurulum, işletme ve bakım aşamalarında gerekli olan tüm teknolojik alt yapıya sahip olup, elde etmiş olduğu bu birikimi müşterilerine en iyi şekilde sunmaktadır. Atlantis, sistemlerin projelendirilmesi, uygulanması, teknik destek sağlanması, malzeme satışının yanı sıra ücretsiz olarak sunduğu kaliteli danışmanlık hizmetlerinin haklı sonucu olarak büyük başarı elde etmektedir.

Çalışmalarına, titizlikle devam eden Atlantis’in Türkiye ve Uluslararası alanda birçok bayisi ve yetkili satıcısı bulunmakta olup, hizmet kalitesi ve güvenilirliği ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

Unvanı: Atlantis Mühendislik Golf Peyzaj Tarımsa Sulama Sistemleri İnş. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Scroll to Top