Alternatif Plastik Ltd.Şti.

Alternatif  Plastik Ltd.Şti.
Alternatif Plastik Ltd.Şti.

lternatif Plastik, günümüz yaşam kaynağı olan suyun hızla azaldığı bu ortamda, yaşamın en önemli kaynağını en doğru ve faydalı bir şekilde kullanımıyla ilgili üretim çabaları içerisindedir. AR-GE çalışmaları ile yeni ürünleri portföyüne katmaya devam etmektedir.

Alternatif plastik, tarımsal ve dış mekan sulama sistemleri ile ilgili ana iletim boruları ve ek parçaları, damlama boru ek parçaları üretim ve pazarlama konularında faaliyet göstermek amacıyla 1998 yılında kurulmuştur.

Alternatif Plastik Organize Sanayi Bölgesinde modern bilgisayarlı Ekstürizyon makine parkuru ile 16 mm den 110 mm’ e kadar, değişik basınçlarda yılda toplam 10 milyon metre ana iletim borusu üretebilmektedir. Son teknoloji ürünü enjeksiyon parkurumuz ile de yılda 360 çeşit ve 30 milyon ek parça üretim kapasitesine sahiptir. Alternatif Plastik, ISO 9001: 2000 Kalite Sistemine sahiptir. TSE belgeli ve Zirai Kredilendirmeye uygun üretim yapmaktadır. Ürünlerimiz Sanayi Bakanlığı tarafından onaylı 5 yıl garantilidir. Suya en doğru, en ekonomik, en kaliteli şekilde yön vermenin mutluluğunu yaşamaktadır.

Fax : +90 242 258 18 57

Scroll to Top