Sanbor Plastik

Sanbor Plastik
Sanbor Plastik

35 yıllık deneyimi ile sektöründe lider plastik boru üreticilerinden biri olan SANBOR Plastik, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulu üretim tesislerinde altyapı işlerinde kullanılan Koruge Boruları ve PE100 Su Boruları, telekomünikasyon ve enerji hatlarında kullanılan Telekom BorularıFiberoptik Çoklayıcı Boruları ve Microduct Boruları, tarımsal sulamada kullanılan Ziraii Sulama Boruları ve Sulama Vanaları üretimi gerçekleştirmektedir.

SANBOR Plastik®, Avrupa, Afrika ve Ortadoğu pazarında 15’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Gelişen üretim teknolojilerine yatırım yapan ve üretimine uygulayan SANBOR Plastik toplam 50 işçi, mühendis ve çalışanı ile hizmet vermektedir.

Türkiye’de ilk defa Sanbor Plastik tarafından geliştirilen ve çeşitli konfigürasyonlarda üretilen Microduct boruları Türkiye’de ve dünyanın çeşitli ülkelerinde fiber optik kablo altyapılarında kullanılmaktadır. 

Sanbor Plastik çeşitli ebatlarda iki, üç ve dört gözlü Fiber Optik Çoklayıcı Boruları üretim yapmaktadır. Firmamız Türksat, Turkcell Superonline ve Türk Telekom başta olmak üzere Türkiye’deki tüm Telekom firmalarının onaylamış olduğu belirli kalite standartlarında %100 orijinal HDPE malzeme kullanarak üretimini gerçekleştirmektedir. Altyapı ürünlerindeki çeşitliliği sayesinde birçok Bölge Çözüm Ortağı’na hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Sanbor Plastik, üretimlerini 10.000m2 kapalı alana sahip Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir. Firmamız TSE kalite standartlarına uygun olarak üretim yaparken, ISO 9001:2015 Kalite Güvence – ISO 14001:2015 Çevre Yönetim – OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği, TUV AUSTRIA sertifikalarına da sahiptir. 
Yatırımlarını durmaksızın sürdüren SANBOR Plastik bir dünya şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Sanbor’un başarısı birçok faktörün sonucudur

  • Yüksek kalitedeki ürünler
  • 40 kişiden oluşan başarılı ekip
  • En iyi deneyimlerin kullanılması
  • En yeni teknolojinin kullanılması
  • Müşteri memnuniyeti önceliği
  • Her bir müşteri ile başarılı uzun vadeli ilişkiler
Scroll to Top